Vila Casa Teren de vanzare Comuna Berceni

Apartament Bucuresti vs Vila noua Berceni si gradina

Noi ca si Dezvoltator Imobiliar oferim spre vanzare Vile Moderne recent finalizate cu design deosebit si curte generoasa pentru confortul dumneavoastra cu finisaje de calitate la Pret de Apartament Bucuresti din anii ’90.

Vila 1”   „Vila 2”   „Vila 3”   „Vila 4”   sunt doar cateva exemple …

Voi ce preferati ?! Apartament Bucuresti anii ’90 sau Vila Casa Berceni Ilfov la 2 minute de capitala.

Alegerea o faceti in functie de ce necesitati aveti. Apartament Bucuresti vs Casa la curte in berceni Ilfov.

Recomandarea noastra este o Casa in Comuna Berceni , la mica distanta de centura Bucuresti, aveti metroul in apropiere, mijloace de transport care ajung la Pta Sudului, suprafata unei case fiind considerabil mai mare decat un apartament Bucuresti la acelasi pret.

Momentele de relaxare oferite de o casa cu gradina, siguranta constructiei anului 2015 cu materiale foarte bune, pozitionarea cartierului rezidential ferita de poluarea si agitatia capitalei, linistea comunitatii fac ca o casa la curte fac sa fie mult mai avantajoasa precum un apartament in bloc vechi.

Iti poti chema prietenii oricand la un gratar sau la piscina ( in cazul in care aveti piscina), copilul dumneavoastra va creste intr-un mediu mult mai propice pentru dezvoltare.

Apartament Bucuresti in bloc vechi vs Vila 2015 Berceni si gradina

SPUNETI-VA PAREREA !!!

1 răspunde

Spune-ne parerea!

Doriti sa intrati in legatura cu noi?
Va stam la dispozitie!